Czas i koszty dostawy
 
 
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-5 dni roboczych. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 
 

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

 • Najszybciej :
  Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską UPS. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.
 • Najtaniej:
  Poczta Polska to najtańsza opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem Poczty Polskiej jako przesyłka priorytetowa lub ekonomiczna.
 • Najłatwiej:
  Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: Żakowice 10 C - 63-460 Nowe Skalmierzyce. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów.
 • Najbezpieczniej:
  Duże stoły lub większe zamówienia zawozimy we własnym zakresie jako transport prywatny pobierając minimalne koszty. Co otrzymujecie:

 - dostawę dostosowaną w godzinach przez Was wyznaczonych

- wniesienie do mieszkania

-montaż, o ile jest wymagany

- uśmiech i zero stresu.

Koszt dostawy

Całkowity koszt dostawy jest w polu wyboru danego produktu.

 

Uwaga: koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach i/lub większej wadze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl