Darmowa dostawa

Czy ktoś jest skłonny płacić 20% a może 30% i więcej wartości zamówionych produktów ?

Jestem pewien że NIE !!!

        W okresie wysokiej inflacji firmy kurierskie podnoszą swoje koszty za przesyłki i to dość znacznie a powiem nawet że w wielu wypadkach te podwyżki uważam za nieuzasadnione.

          Dlatego też proponuję inne rozwiązanie, które w mojej firmie już działa od 2016 roku choć nie było wcześniej opisane.

DARMOWĄ DOSTAWĘ

         Pomysł podał mi pewien klient który zaproponował mi że zamówi więcej mebli ponieważ jego znajomy też potrzebował stolik. W sumie trzech znajomych zamówiło kilka produktów a ja je wykonałem i zawiozłem do Krakowa całkowicie za darmo dla klientów bo ponieśli tylko koszt mebli.

        Zapytacie pewnie, czy mi się to opłaca ? I tak i nie !  Nie bo wiadomo stracę na fundusze na paliwo i swój czas, ale... właśnie ale tak nie do końca. Czas pakowania i koszty materiałów do pakowania w pewnym procencie pokrywają moją stratę, ale najważniesze dla mnie jako wykonawcy, że towar jest zawieziony na miejsce, czasem jak trzeba to zmontuję i jestem spokojny o to że brak jest uszkodzeń na które dość często można liczyć poprzez wysyłkę kurierską.

NAJWIĘKSZY ZESTAW JAKI WIOZŁEM  W 2019  ROKU ZAMÓWIONY PRZEZ 5 rodzin

(słownie: pięć rodzin ) to było 18 stolików do Warszawy. Koszty wysyłki wszystkich stolików wyniosłyby około 2500 - 3000 zł.

CZY NIE WARTO ?

To już Państwo sami musicie sobie odpowiedzieć !!!

Darmowa dostawa - szczegóły

Wartość darmowej dostawy ustaliłem na wysokość 3000 zł. Jest to kwota za którą jeśli zamówią Państwo moje produkty to dostarczę je na swój koszt prosto do Państwa domu.

Czy to nie brzmi FANTASTYCZNIE ?

 

Nie ma ukrytych kosztów.

Jeden koszt to moje zaangażowanie w Państwa zadowolenie.

Wspólnie z rodziną, koleżanką czy sąsiadem zamawiają Państwo moje produkty lub własne projekty, po czym ja je dostarczam.

I JESZCZE JEDNA NIESPODZIANKA.

ZA TOWAR PAŃSTWO MOŻECIE ZAPŁACIĆ PRZY ODBIORZE

CZYLI

ZERO RYZYKA

GWARANCJA 100% SATYSFAKCJI